O turnieju

TOGA GOLF

Pierwszy turniej TOGAGOLF został rozegrany na nowym polu golfowym w Naterkach w dniach 17-18 czerwca 2000 r. Nazwę TOGAGOLF wymyśliła moja żona Ula, z którą nieprzerwanie co roku organizujemy tę kultową obecnie imprezę. To najstarszy ogólnopolski turniej golfowy organizowany stałe w jednym miejscu.

Turniej jest imprezą Adwokatury Polskiej. Ma charakter otwarty i poza klasyfikacjami adwokackimi mamy w nim rywalizację przedstawicieli innych zawodów prawniczych i klasyfikację „open”. W Akademii Golfa prowadzonej równolegle z rywalizacją golfistów osoby zainteresowane golfem mogą poznawać zasady tej dyscypliny.

Dobrą tradycją jest uroczysta kolacja po pierwszym dniu zawodów. Gościliśmy na niej wielu znakomitych artystów. Podczas tego spotkania gwarantujemy uczestnikom atrakcje w tym udział w tradycyjnym konkursie puttowania.

Ta z założenia adwokacka impreza ma swoich fanów, którzy nie opuszczają żadnej edycji przyjeżdżając do Naterek z najdalszych zakątków Polski. Jako organizator dziękuję wszystkim osobom wspierającym turniej. Szczególne podziękowanie kieruję do Państwa Anny i Waldemara Baclawskich i do stałych niezawodnych uczestników. Dzięki Wam turniej żyje.

Jerzy Dobrzański
ORGANIZATOR TURNIEJU

Zobacz wyniki