O turnieju

TOGAGOLF

Pierwszy turniej Toga Golf został rozegrany, wkrótce po powstaniu pola golfowego w Naterkach. Budowa tego pola na nieużytkach wymagała pasji takiej jaką miał pierwszy jego właściciel Lesław Rogiński. Golf z trudem przebijał się w Polsce jako sport i sposób spędzania czasu. Przyjemnością gry w golfa trudno się nie podzielić. Postanowiłem zachęcić moich kolegów adwokatów i prawników z innych zawodów do uprawiania tej dyscypliny organizując pierwszy turniej w czerwcu 2000 roku. Nazwę Toga Golf wymyśliła moja żona Ula. Po pierwszym turnieju odbyły się dalsze i tak trwa to już od 20 lat.

Turniej Toga Golf ma wyjątkową atmosferę. Tworzą ją ludzie, którzy od lat w nim uczestniczą i dla których warto nadal go organizować. W ciągu tych lat Toga Golf stała się najpopularniejszą golfową imprezą prawników. Zawody mają charakter otwarty i rywalizacja w kategorii „open” jest także bardzo ekscytująca, a gracze osiągają wyniki jakich nie powstydziłoby się wielu zawodowców. Początkujący mają swoja szansę w Akademii Golfa.

Jako organizator dziękuję wszystkim osobom wspierającym turniej. Szczególne podziękowanie kieruję do Państwa Anny i Waldemara Baclawskich i do stałych niezawodnych uczestników. Dzięki wam turniej żyje.

adw. Jerzy Dobrzański

PROGRAM XXI TURNIEJU TOGAGOLF 2020

XXI TURNIEJ TOGAGOLF 2020

W sobotę 12 września 2020 zostanie rozegrany otwarty turniej główny XXI TOGAGOLF 2020 i rozegrane zostaną IX Mistrzostwa Izb Adwokackich w Golfie. W niedzielę 13 września 2020 r. zapraszamy na otwarty XXI Turniej TOGA REWANŻ 2020. Poza zawodami golfistów odbędzie się Akademia Golfa dla początkujących (pod okiem instruktora) i konkursy. Uczestnicy imprezy będą mogli spróbować swych sił na 6 dołkowym polu.

Organizatorem XXI Turnieju TOGAGOLF 2020 jest Okręgowa Rada Adwokacka w Olsztynie i Stowarzyszenie Tomaszkowo. Honorowy patronat nad turniejem objęli Starosta Olsztyński Andrzej Abako, Wójt Gminy Stawiguda Michał Kontraktowicz, Przewodniczący Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki NRA adw. Stanisław Estreich i Dziekan ORA w Olsztynie adw. Stefan Salamon. Sponsorem Wydarzenia jest Naczelna Rada Adwokacka.

Dzień pierwszy 12.09.2020 r.

09.00 -„tee time” – start pierwszego flightu turnieju głównego – stableford, strokeplay brutto (w turnieju konkursy na najdalsze uderzenie i na uderzenie najbliżej dołka)
10.30   zakończenie przyjmowania zgłoszeń do Akademii Golfa.
11.30   Akademia Golfa (minimum 8 osób). W programie m.in. zapoznanie z regułami i etykietą golfa, z „wyposażeniem” golfisty, nauka i praktyczne ćwiczenia połączone z pokazem uderzeń w najlepszym wydaniu, konkursy „pierwszego kroku”
16.00   uroczyste zakończenie turnieju i rozdanie nagród

Dzień drugi 13.09.2020

09.00 – start TOGAGOLF REWANŻ, stableford, strokeplay brutto
10.30 -gra na polu 6 dołkowym (w razie zainteresowania)
14.30 –zakończenie imprezy i rozdanie nagród (TOGAGOLF REWANŻ)

Opłaty (lunch w cenie):

1. 200 zł. – green fee za każdy dzień; członkowie MG&CC na zasadach klubowych (100 zł);
2. 100 zł. – green fee za każdy dzień dla adwokatów i apl. adwokackich;
3. 180 zł. – green fee za każdy dzień dla prawników spoza adwokatury;
4. 50 zł. – za udział w Akademii Golfa (sobota; minimum 8 osób) i za grę na małym polu;

Opłaty będą przyjmowane w recepcji pola golfowego MG&CC do czasu rozpoczęcia każdego turnieju.

UWAGA: Zmiana opłat jest wynikiem obecnej sytuacji związanej z Covid 19. Jeżeli będzie możliwe spełnienie wymogów sanitarnych związanych z pandemią, w sobotę wieczorem przewidujemy wspólną kolację/spotkanie. Informacja dopiero w dniu zawodów. Organizator zastrzega możliwość zmian programu.

Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są online, telefonicznie lub mailem od dnia 31 sierpnia 2020 r. przez recepcję MG&CC, tel. 89 513 15 40, e-mail: recepcja@mazurygolf.pl.

Noclegi w hotelu MG&CC na hasło TOGAGOLF – liczba miejsc ograniczona. tel. 89 513 15 40, e-mail: recepcja@mazurygolf.pl.

Uwaga! Lista uczestników turnieju TOGAGOLF zostanie zamknięta w dniu 11.09.2020 r. o godz. 15.00 z uwagi na konieczność rozstawienia flightów. Po tym terminie (nie później niż do godz. 9.00 w dniu 12.09.2020 r.) zgłoszenia będą przyjmowane na listę rezerwową – rozstawienie w dniu turnieju. Niezwłocznie po przyjeździe, proszę zgłosić się do biura turnieju przy recepcji MG&CC celem rejestracji i dokonania opłat turniejowych. Brak opłaty i rejestracji co najmniej na 30 min. przed zaplanowanym startem może spowodować zmianę w rozstawieniu uczestnika. Te same zasady obowiązują w turnieju w niedzielę. Uczestnicy turnieju TOGAGOLF (członkowie MG&CC na zasadach klubowych) mają możliwość treningu w dniu 11.09.2020 r. (piątek). green fee – cena 120 zł./os.

Zapisz się online